100ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS”AZAD KASHMERE

39,00 Su PVM

LOCHERBER AZAD KASHMERE – turtingas tolimųjų kraštų kvapas. Įsivaizduokite, kad atsiduriate Tolimuosiuose Rytuose ir pajuntate tą neribotą laisvę ir begalinę erdvę, besidriekiančią tūkstančius kilometrų. Aplink jus sukasi gausi kvapų paletė, kurios didybėje išnyksta laikas, bandant nepraleisti nei vieno aromato.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440189 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Šio namų kvapo pavadinimo dalis „azad“ reiškia „laisvas“. Ir ne veltui toks stiprus žodis čia panaudotas. Aromato kūrėjai siekė atkartoti neramios, bet daug istorijos vingių išgyvenusios Kašmyro žemės atmosferą. Ji turtinga savo tradicijomis, prekybine patirtimi ir gamtos įvairove, tačiau labiausiai garsėja kašmyro, medvilnės ir kitais audiniais, kurių prabanga ir subtilumas įkvėpė kuriant namų kvapą 100 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS AZAD KASHMERE. Daugybės gėlinių, medienos ir prieskoninių aromatų derinys susijungia tam, kad atkurtų gamtos didybės ir turtingumo jausmą, o jūsų svajonėms leistų išsilaisvinti ir bent trumpam mintyse nuskrieti į egzotiškus kraštus.

Kvapų natos: bergamotė, Maroko jazminas, lelija, juodmedis, vanilė, muskusas, gintaras, santalas, irisas, pačiulis.

Jausmas: šiluma, turtingumas, nuotykių troškimas, švelnumas, saldumas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.