100 ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS”BOURBON VANILLA”

39,00

Siekiate patirti gurmaniškus pojūčius ir pajusti prabangos atmosferą? Visai nebūtina keliauti į tolimus kraštus. Kartais pakanka įkvėpti didingosios vanilės ir mintyse jau atsiduriate prabangos apsuptyje. Šio jausmo jums suteiks paslaptingai žavus LOCHERBER BOURBON VANILLA aromatas.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440220 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Tamsinto stiklo buteliuke su mediniu graviruotu kamšteliu slepiasi nuostabus itališkas aromatas. 100 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS BOURBON VANILLA – tai jaukus akcentas bet kuriems namams, siekiant sukurti daugiau jaukumo ir paslaptingumo, gali būti labai gera dovana. Saldžiai malonūs kvapai suteikia energijos, žaismingumo ir kuria paslaptingą atmosferą. Gurmaniškosios vanilės elementas čia dominuoja savo ryškiu kvapu užburdamas uoslės receptorius. Gaivumo ir egzotikos įneša kokoso aromatas. Tuo tarpu orchidėjų žiedai atiduoda visą savo žavesį ir jautrumą. Šis natūralių elementų rinkinys pasižymi maloniu kvapu, tinkamu namų ar biuro patalpų atmosferai pašiltinti.

Kvapų natos: Madagaskaro vanilė, vanilės pupelės, kokosas, kakava, orchidėja, heliotropas.

Jausmas: saldumas, paslaptingumas, nostalgija, romantika.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.

Jums taip pat gali patikti…

  • “DECOR ASSOLATO”, 1000 ML “CULTI” KVAPŲ DIFUZORIUS

    131,00
    Į krepšelį