250 ML DOVANŲ DĖŽUTĖJE “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS”AZAD KASHMERE”

95,00

Prabangioje dovanų dėžutėje supakuotas namų kvapas LOCHERBER AZAD KASHMERE yra įspūdinga dovana draugui, šeimos nariui, kolegai ar verslo partneriui. Solidi pakuotė ir turiningas aromatas šiai dovanai suteikia patrauklumo, kurį įvertins bet kuris apdovanotasis.

Parduota

Neturime

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440186 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

250 ML DOVANŲ DĖŽUTĖJE LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS AZAD KASHMERE sukurtas iškart dovanoti. Stilinga dovanų dėžutė, namų kvapo buteliukas, kurio dekoro paskutiniai potėpiai atlikti rankomis, medinės lazdelės, per kurias skverbiasi aromatas, ir apvalintų formų dekoratyvi kepurėlė. Šiomis detalėmis yra sukuriamas prabangos įspūdis, todėl dovana bus labai malonus įvertinimas ją gavusiam žmogui. Iš prabangaus LOCHERBER buteliuko skleidžiasi gėlinių ir medžio tonų aromatas, persipinantis su bergamočių, jazminų, lelijų ir juodmedžio natomis bei padailintas vanilės, gintaro ir santalo smiltelėmis.

Kvapų natos: Maroko jazminas, lelija, juodmedis, santalas, bergamotė, pačiulis, irisas, vanilė, muskusas, gintaras.

Jausmas: saldumas, turtingumas, laisvė, nuotykių troškimas, šiluma, švelnumas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.