250 ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS”AZAD KASHMERE”

67,00 Su PVM

Norite nukeliauti į tolimus kraštus, niekur neišeidami iš namų? Tuomet įkvėpkite LOCHERBER AZAD KASHMERE – Tolimųjų Rytų kvapo, kuris, kaip ir pats kraštas, jus sužavės savo turtingu vidumi, paslaptinga romantika ir nepakartojama patirtimi.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440188 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

250 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS AZAD KASHMERE yra nuostabi dovana itališko stiliaus gerbėjams, nes visas jo dizainas spinduliuoja itališka dvasia. Dailus tamsinto stiklo buteliukas, kurio viršuje puikuojasi medinis dangtelis, sukurtas rankomis pagal Locherber patentuotus metodus. Namų kvapas įpakuotas į prabangiai atrodančią dėžutę, kuri vainikuoja šios nepaprastos dovanos vertę.

Įmerkus medines lazdeles į buteliuką, netrukus aplink pasklinda turtingas gėlių ir medienos aromatas, praskaidrintas bergamotės, lelijos, Maroko lelijos spalvingumu, su vietomis pasireiškiančiomis juodmedžio užuominomis ir padailintas vanilės bei gintaro natomis. Daugybė ingredientų ir tobulas jų suderinamumas – tai aukštą meistriškumo lygį demonstruojantis kvapas.

Kvapų natos: Maroko jazminas, lelija, pačiulis, bergamotė, gintaras, vanilė, juodmedis, irisas, muskusas, santalas.

Jausmas: turtingumas, švelnumas, šiluma, saldumas, nuotykių troškimas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.