250 ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS”BOURBON VANILLA”

67,00 Su PVM

Užmerkus akis ir įkvėpus pirmą paslaptingo aromato gurkšnį, kūną apima maloni šiluma ir jausmas, kad esi saugus šio kvapo plačiame glėbyje. Jis toks pažįstamas ir toks artimas, kad iškart juo pasitiki. Būtent toks jausmas apima, užuodus LOCHERBER BOURBON VANILLA.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440219 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

250 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS BOURBON VANILLA sukurtas žavėti aplinkinius bei būti gera dovana. Jeigu šis kvapas būtų žmogus, jam tikrai patiktų nuolat girdimos liaupsės, susižavėjimo kupini žodžiai ir gilūs, malonumą išreiškiantys atodūsiai. Dailiame tamsinto stiklo buteliuke slypi didžiulė vanilinė energija, pažįstama daugeliui iš savo saldaus ir paslaptingo kvapo, nuteikiančio romantiškiems ir harmoningiems santykiams. Į kompaniją vanilei prisijungia vos juntamas, bet didelį poveikį turintis kokoso kvapas, kuris siejasi su jaukumu, jūra, atostogomis, šiltais kraštais. Labiau įsigilinus, galima užuosti ir romantiškosios orchidėjos bei kvapiojo heliotropo natas bei pajusti malonią kakavos aromato sukurtą atmosferą.

Kvapų natos: kokosas, Madagaskaro vanilė, vanilės pupelės, orchidėja, kakava, heliotropas.

Jausmas: paslaptingumas, romantika, saldumas, nostalgija.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.