250 ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS”VENETIAE”

88,00 Su PVM

Kai ieškote romantikos, bet koks netikėtas impulsas turi galių ją sužadinti. O juo gali tapti netgi kvapas! Šviežiai gaivus LOCHERBER VENETIAE vandens aromatas sukels pačius švelniausius jausmus ir suteiks įkvėpimo naujoms idėjoms ir dideliems darbams.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440164 Kategorijos: , , , Žyma: Prekės ženklas:
 

Aprašymas

250 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS VENETIAE – tai vizualinių ir uoslės pojūčių derinys, šiai dovanai neliks abejingų. Rankomis dažyto mėlyno stiklo vaza su medine kepurėle ir žakardo audinio etikete užduoda aukštą toną. Pamažu besiskleidžiantis aromatas sukuria romantišką Venecijos atmosferą namuose. Šis namų kvapas yra šviežias kaip jūros vėjas ir jausmingas kaip rytietiški prieskoniai, kuriuos į Venecijos uostus atveža prekeiviai. Įkvėpus pirmuosius gurkšnius, atsiveria bergamočių ir citrinų natos, vėliau išsivysto levandų ir Viduržemio jūros turtų (jūros dumblių, mirtų) aromatas, o galiausiai išryškėja kedro ir muskuso akcentai.

Kvapų natos: Sicilijos citrinos, bergamotė, jūros dumbliai, levandos, mirta, muskusas, kedras.

Jausmas: romantika, lengvumas, gaivumas, švelnumas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.