1000 ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS”AZAD KASHMERE”

144,00 Su PVM

„Azad“ arba, lietuviškai, „laisvas“ – tai jausmas, kuris apima įkvėpus LOCHERBER AZAD KASHMERE namų kvapo. Staiga tau atsiveria visos durys, atsidaro visi vartai ir tu patenki į pasaulį: platų ir neaprėpiamą, kurio pabaigos nematyti. Tu pasijunti gyvas ir trokšti išnaudoti šią laisvę pažinimui.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440185 Kategorijos: , , , Žyma: Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Tolimųjų egzotiškųjų kraštų laisvės, platybės ir didžiulių gamtos kontrastų įkvėptas aromatas savyje laiko užtaisęs galingą bombą. 1000 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS AZAD KASHMERE yra tikras gamtos turtų lobis, kruopščiai surinktas į vieną vietą ir pasiruošęs nustebinti savo užburiančiu aromatu. Itališko dizaino rankomis dažytame stikliniame buteliuke slepiasi kvapiųjų gėlių vienybė, saldžios vanilės vilionės, žemiškas juodmedžio aromatas. Visoje kompanijoje savo vietą randa gaivioji bergamotė, paslaptingasis santalas ir šiltasis gintaras. Įkvėpkite aromato ir pabandykite atrasti kiekvieną iš šių sudedamųjų dalių. Šis kvapų rinkinys gali būti labai gera dovana.

Kvapų natos: lelija, Maroko jazminas, pačiulis, vanilė, bergamotė, juodmedis, irisas, santalas, muskusas, gintaras.

Jausmas: saldumas, nuotykių troškimas, laisvė, turtingumas, šiluma, švelnumas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.