500 ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS”BOURBON VANILLA”

81,00 Su PVM

Prabangi vanilės sukuriama atmosfera nukelia į egzotiškus kraštus, kur saulei leidžiantis ore vis dar sklando maloni šiluma. Atrodo tarsi vakare ji apglėbia savo rankomis ir jūsų nepaleidžia iš minkšto glėbio. Patirkite šį jausmą, įkvėpę LOCHERBER BOURBON VANILLA namų kvapo.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440218 Kategorijos: , , , Žyma: Prekės ženklas:
 

Aprašymas

500 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS BOURBON VANILLA yra nepakeičiama jaukių namų detalė. Visų pirma, tai stilinga puošmena, deranti įvairiuose namų kampeliuose. Rankomis dažytas stiklinis buteliukas, iš vientiso medžio gabalo išpjauta jo galvutė ir prabangi medvilninė etiketė iš karto byloja apie didelį rūpestingumą, kuriant šį aromatą. Praskleidus paslapties šydą ir įsileidus į save pažįstamą kvapą, ateina saugumo ir šilumos jausmas. Tas vanilės skleidžiamas paslaptingumas, nuo mažų dienų pažįstamas kiekvienam, mėgstančiam šiltas vanilines močiutės bandeles, ir siejamas su gerais jausmais. Šalia prisijungia ir lengvas kokosų aromatas, malonus kakavos dvelksmas, o ryšį tarp jų sukuria aromatingųjų gėlių pašnekesiai.

Kvapų natos: vanilės pupelės, Madagaskaro vanilė, kokosas, kakava, orchidėja, heliotropas.

Jausmas: romantika, saldumas, paslaptingumas, nostalgija.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.