500 ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS”OUDH”

468,00 Su PVM

Vos tik pamačius rafinuoto dizaino buteliuką LOCHERBER OUDH supranti, kad jame slypi didžiulė jėga. Tokį meno kūrinį norisi imti į rankas ir pirmiausiai išanalizuoti po smulkiausią detalę, o vėliau įkvėpti jo nepakartojamai užburiančio aromato.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440209 Kategorijos: , , , Žyma: Prekės ženklas:
 

Aprašymas

500 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS OUDH yra solidus rankų darbo kūrinys, puiki dovana. Jo stiklinis buteliukas padengtas tamsiais matiniais dažais, kepurėlė pagaminta iš vientiso medžio gabalėlio, atskleidžiančio subtilius medienos raštus. Įmerkus lazdeles į šį meno kūrinį, pro jas pamažu ima skleistis įtraukiantys medžio aromatai. Agarmedžio kvapas visame pasaulyje itin vertinamas dėl savo unikalumo ir tik jam būdingo aromato, kuris taip pat naudojamas gaminti aukščiausios kokybės smilkalus. Kartu su medienos kvapu užuodžiami tabako, kavos, sakų tonai. Panirus dar giliau, išryškėja santalo, pačiulio, gintaro turiningumas. Tai didingas ir masinantis namų kvapas, kuris namuose ar biure sukurs karališką aurą.

Kvapų natos: agarmedis, žibuoklių lapai, tabakas, smilkalai, medžių sakai, kava, santalas, ūdas, pačiulis, gintaras.

Jausmas: prabanga, didybė, natūralumas, žemiškumas.

Aromato sklidimo trukmė: apie 4-6 mėnesius.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.