500 ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ RINKINYS”HABANA TOBACCO”

164,00

Jeigu ieškote dovanos žmogui, kuris turi viską, LOCHERBER rinkinys HABANA TABACCO yra idealus sprendimas. Aukštos klasės itališkas namų kvapas nustebins ir visko mačiusį. Rinkinys apgalvotas iki menkiausių detalių, pradedant stilinga pakuote, baigiant šarmingu aromatu.

Parduota

Neturime

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440074 Kategorijos: , , , Žyma: Prekės ženklas:
 

Aprašymas

500 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ RINKINYS HABANA TOBACCO pirmiausiai prikausto dėmesį savo dramatišku prisistatymu, gali būti įsimenanti dovana. Aukštos kokybės juodo kartono dėžutėje atidžiai supakuotos guli visos detalės: rankomis dažyto skaidraus stiklo vazelė, dailiai išdrožinėtas medinis jos kamštelis, lazdelės, per kurias skverbiasi aromatas, taip pat buteliukas su kvapo papildymu ir patogus piltuvėlis, padėsiantis įpilti kvapą į vazelę. Visa ši tvarka iš karto sukuria kokybės jausmą. Galiausiai, pasinėrus į vidų ir užuodus pirmąsias kvapo natas, pasklinda paslaptinga Havanos nuotaika: kūną užlieja šiluma ir norisi visą laiką į save gerti šį išskirtinį tabako aromatą, sumišusį su saldžiu medaus lengvumu.

Kvapų natos: tabakas, medus, vanilė, kokosas, kedras, gvazdikai, bergamotė, pelargonija, pačiolis, žibuoklės, gintaras.

Jausmas: šiluma, jausmingumas, sužadinimas, išskirtinumas, paslaptingumas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.