Nuolaida
 

BESISUKANČIO STIKLO KRIŠTOLINĖ VISKIO TAURĖ

53,00 39,00

”Shtox” stiklas

Supakuota į patrauklią dovanų dėžutę.

Kilmės šalis: Vokietija

Medžiaga:kristalas

320 ml / 10.8

Užsakant didesnį kiekį taikome nuolaidą.

 

Aprašymas

Noras būti originaliu yra skiriamasis kūrybingų žmonių bruožas. Tai išreiškiama aprangos ir elgesio maniera. Originalios dovanos padeda būti nestandartinėmis visomis apraiškomis ir sudaryti įspūdį. Dovanos originalumas dažniausiai pasireiškia netikėtumu, netikėtumu ir susijusiu susižavėjimu. Pavyzdžiui, galėtumėte padovanoti paprastą skėtį, naudingą dovaną, o dėkingumas būtų užtikrintas. Bet skėtis su dienos herojaus nuotrauka ant vidinio paviršiaus taip pat keltų susižavėjimą.

Originalios dovanos ilgą laiką yra saugomos atsargiai ir yra girtos. Jie pritraukia dėmesį ir tuo pačiu skleidžia pristatytojo, kaip išskirtinio vyro, įvaizdį. Bet tai nėra pigu, sakysite, ir tai yra tiesa. Originalumas kainuoja pinigus, tačiau išlaidos tikrai bus grąžintos, nes nieko nėra tokio brangaus kaip žmonių atmintis ir dėkingumas.

Mes siūlome originalias dovanas artimiesiems, draugams ir partneriams. Pavyzdžiui, sensacinga „Shtox“ viskio taurė. Įspūdinga besisukanti mėgstamo gėrimo taurė privers jus įsiminti kaip nepaprastą vyrą, puikų svečią, gerą partnerį ir draugą.