DEKORATYVINĖ PAGALVĖLĖ „MAMA – NAMŲ ŠILUMA“

29,00

Miela pagalvėlė su užrašu „ Mama – namų šiluma“  šiltiems jausmams išreikšti. Pagalvėlė padės ne tik mėgautis poilsiu, bet ir suteiks namų interjerui jaukumo.

Kategorijos: , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Dekoratyvinė pagalvėlė su prasmingais žodžiais „ Mama – namų šiluma“ puiki dovana mylinčiai mamai. Ši stilinga pagalvėlė ne tik papuoš Jūsų mylinčios mamos namų interjerą, bet ir primins, kiek daug ji Jums reiškia.

Dekoratyvinė pagalvėlė pagaminta iš tvirto baldinio, veliūrinio, audinio. Ant pagalvėlės yra  skaitmeninės spaudos būdu įlietas tekstas, kuris atrodo tiek vizualiai, tiek liečiant, kaip vientisas elementas, tarsi būtų išaustas audinyje. Pagalvėlė švelni, ja malonu liesti, praktiška naudoti, ilgą laiką išlieka patrauklios išvaizdos. Pagalvėlė parduodama su vidiniais užpildais, jos užvalkalas gali būti keičiamas ir skalbiamas.

Dekoratyvinė pagalvėlė su  dekoruotais kontrastiniais kanteliais ir paslėptu užtrauktuku yra dviejų spalvų – pieno baltumo spalvos, kuri dekoruota tamsiai ruda kantavimo juostele ir  tamsiai  rudos spalvos, dekoruota šviesia kantavimo juostele. Kadangi pagalvėlės žemiškų spalvų, tad puikiai tiks prie daugelio namų interjero daiktų, suteikdamos jam išskirtinio akcento.

Spalva – tamsiai ruda

Pagalvėlės dydis 45×45

Pagalvėlės tipas – vienpusė

Pagaminta Lietuvoje

Pristatymas 3-5 d.d.