ENDOCA KANAPIŲ KAPSULĖS (10 MG.) (VIDUTINĖS KONCENTRACIJOS)

22,00

Iš kanapių aliejaus pagamintos kanabidiolio kapsulės yra paprastas ir neskanus būdas pasinaudoti kanabidiolio privalumais. Su omega-3 riebalų rūgštimis, vitaminu D ir E, flavonoidais, terpenais, veiksniais ir maistinėmis medžiagomis. Gaminame BĮK ekstraktus su unikaliu ir novatorišku ekstrahavimo procesu, kuriame nenaudojami jokie chemikalai ir naudojamas tik suspaustas oras, kuriuo kvėpuojate. Co2 ekstrahavimas yra geriausias būdas išsaugoti viso augalo savybes. Mūsų veganiškos gelio dangteliai yra visiškai sudaryti iš natūralių ingredientų. Šios maistinių medžiagų turinčios kapsulės skatina subalansuotą mitybą ir gerina savijautą, nes jose yra visų kanapių augale natūraliai randamų turtingų kanabinoidų, augalinių vaškų ir terpenų

Produkto kodas: Cbd-8 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Daug žmonių nežino kuo skiriasi KANABIDIOLISa nuo KANABIDIOLIO. KANABIDIOLISa išsiskiria iš kanapės augalo, kai šis yra kaitinamas. Techniškai, KANABIDIOLISa yra rūgštinis KANABIDIOLIO pirmtakas. Jei išspaustumėte sultis iš šviežių kanapių lapų, gautumėte daugiau KANABIDIOLIOa nei KANABIDIOLIO. Tai atitinka žaliavalgių moralinius įsitikinimus, kai kanapės augalas yra išlaikomas  kiek įmanoma natūralesnis

Tai priklauso nuo Jūsų požiūrio. Laikantis “gamta žino geriausiai” moralės, mes atradome, kad vidutinis kanabidiolio kiekis randamas laukinėse ir kultivuojamose kanapių rūšyse visada buvo apie 3%.  Didesnės  kanabidiolio koncentracijos rūšys buvo pradėtos gaminti visai neseniai. Jie sudaryti iš didelės kanabidiolio koncentracijos, kitų kanabinoidų ir nenustatytų THC kiekių.

1500mg Grynų Kanapių Aliejaus Kapsulės yra pagamintos iš viso augalo, kuris sudarytas iš KANABIDIOLIO ir KANABIDIOLIOa, ir yra išgautas su CO2 nenaudojant chemikalų.

Kadangi karštis nenaudojamas, įvairūs kanabinoidai, terpenai, flavonoidai ir kofaktoriai yra išsaugojami, įskaitant mažus CBC, CBG ir CBN kiekius.

Taip, tiesa. Pasirinkus gerti kanabidiolio kapsules aukojamas optimalus kanabidiolio pasisavinimas, kadangi dėl virškinimo proceso į kraujotaką patenka mažiau aktyvių ingredientų. Taigi, jeigu norite gauti daugiausiai naudos iš kanabidiolio aliejaus, rinkitės kanapių aliejaus lašus, kurie, dėl daugybės kraujagyslių mūsų  burnose, įsisavina greičiausiai.