ENDOCA KANAPIŲ KAPSULĖS (50 MG.) (STIPRIOS KONCENTRACIJOS)

65,00

Mūsų stiprios koncentracijos kapsulės, kurios yra beskonės ir bekvapės, yra patogus būdas papildyti jūsų dietą su būtinais vitaminais ir mineralais: omega 3, vitaminu D ir vitaminu E, taip pat flavonoidais, terpenais, cofaktoriais ir koelemenatis. Kanabidiolio ekstraktus gaminame naudodami pažengusį išgavimo procesą, kuris nenaudoja chemikalų, o tik suspaustą orą, kuriuo jūs kvėpuojate. Co2 išgavimas yra geriausias būdas išsaugoti visas augalo savybes. Ekologiškos, veganiškos ir lengvai praryjamos kapsulės yra turtingas kanabidiolio kanapių šaltinis, kurį lengvai kaitinant buvo išgautas optimalus stiprumas.

Produkto kodas: cbd-9 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Daug žmonių nežino kuo skiriasi KANABIDIOLISa nuo KANABIDIOLIO. KANABIDIOLISa išsiskiria iš kanapės augalo, kai šis yra kaitinamas. Techniškai, KANABIDIOLISa yra rūgštinis KANABIDIOLIO pirmtakas. Jei išspaustumėte sultis iš šviežių kanapių lapų, gautumėte daugiau KANABIDIOLIOa nei KANABIDIOLIO. Tai atitinka žaliavalgių moralinius įsitikinimus, kai kanapės augalas yra išlaikomas  kiek įmanoma natūralesnis.

Tai priklauso nuo Jūsų požiūrio. Laikantis “gamta žino geriausiai” moralės, mes atradome, kad vidutinis kanabidiolio kiekis randamas laukinėse ir kultivuojamose kanapių rūšyse visada buvo apie 3%.  Didesnės  kanabidiolio koncentracijos rūšys buvo pradėtos gaminti visai neseniai. Jie sudaryti iš didelės kanabidiolio koncentracijos, kitų kanabinoidų ir nenustatytų THC kiekių.

1500mg Grynų Kanapių Aliejaus Kapsulės yra pagamintos iš viso augalo, kuris sudarytas iš KANABIDIOLIO ir KANABIDIOLIOa, ir yra išgautas su CO2 nenaudojant chemikalų.

Kadangi karštis nenaudojamas, įvairūs kanabinoidai, terpenai, flavonoidai ir kofaktoriai yra išsaugojami, įskaitant mažus CBC, CBG ir CBN kiekius.

Taip, tiesa. Pasirinkus gerti kanabidiolio kapsules aukojamas optimalus kanabidiolio pasisavinimas, kadangi dėl virškinimo proceso į kraujotaką patenka mažiau aktyvių ingredientų. Taigi, jeigu norite gauti daugiausiai naudos iš kanabidiolio aliejaus, rinkitės kanapių aliejaus lašus, kurie, dėl daugybės kraujagyslių mūsų  burnose, įsisavina greičiausiai.