ENDOCA ŠOKOLADŲ MĖTINIS KANAPIŲ ALIEJUS (BE THC) (30 MG. KANABIDIOLIO/ML)

22,0055,00 Su PVM

Mūsų šokolado mėtų kanabidiolio aliejus be THC yra puiki alternatyva kanapių skoniui tiems, kurie nori saldesnio skonio. Šiame kanapių aliejaus recepte yra kanapių ekstraktų, taip pat natūralių kvapiųjų medžiagų, tokių kaip šokoladas, abrikosų aliejus ir mėtų ekstraktas. Reguliari kanabidiolio dozė atsipalaidavimui ir pusiausvyrai padės aktyviam gyvenimo būdui. Kaip savo sveikatingumo dalį, naudokite ją ryte ir vakare, kad paskatintumėte bendrą savijautą ir pagerintumėte savo kūno endokanabinoidinę sistemą. Jūsų saugumui visi ekstraktai yra išbandyti trečiųjų šalių.

Produkto kodas: Cbd-6 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

15% kanapių aliejaus lašai gaminami iš viso kanapių augalo, kuriame yra ir Kanabidiolio, ir KanabidiolioA ir išgaunami naudojant C02 nenaudojant jokių chemikalų. Ši žaliavinė kanapių medžiaga filtruojama ir švelniai kaitinama, paverčiant KanabidioliA į Kanabidiolį.

Taigi, po švelnaus kaitinimo fazės gauname 15% kanapių aliejaus lašų, ​​kurių nelieka. Abi molekulės iš išorės gali pasirodyti beveik identiškos, tačiau iš tikrųjų jos labai skiriasi.

Šiluma taip pat keičia kitų 400 molekulių struktūrą. Tai nereiškia, kad šis pokytis yra teigiamas arba neigiamas; mes tiesiog žinome, kad pritaikius šilumą, molekulinė struktūra pasikeičia

15% kanapių aliejaus lašuose yra kanabidiolio, sumaišyto su kanapių sėklų aliejumi, o 15% kanabidiolio kapsulėse yra tik koncentruotas, visas augalo ekstraktas.

Kanapių aliejaus lašai lašinami po liežuviu, naudojant paprastą lašintuvą. Jų biologinis prieinamumas yra aukštesnis, nes juos absorbuoja burnos kraujagyslės. Kanabidiolio kapsules yra paprasta vartoti. Tačiau jos turi praeiti per virškinimo sistemą, o tai reiškia, kad mažiau kanabidiolio absorbuojama į kraują.

Tai visiškai priklauso nuo aptariamo junginio. Mūsų 15% kanapių aliejaus lašai gamina penkis kartus daugiau kanabidiolio nei 3% lašai, todėl kanabinoidų kiekis yra didesnis. Tačiau jame yra mažesnis kitų vitaminų, mineralų ir bendrųjų maistinių medžiagų kiekis.

Ne visada aukštos koncentracijos kanabidiolis yra geriausias pasirinkimas. Per tūkstančius metų žmonių naudojamų laukinių ir kultūrinių kanapių sėklų veislių tyrimai rodo, kad vidutinis kanabidiolio kiekis visada buvo apie 1–4 proc. Didesnio stiprumo veislės buvo sukurtos tik neseniai.

15% kanapių aliejaus lašų reikia vartoti po liežuviu su duotu lašintuvu, geriausia – tuščiu skrandžiu.

 

Papildoma informacija

Dydis

,