“HABANA TOBACCO” 500 ML. “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS

81,00 Su PVM

Havanos karštis ir jos gatvėse kunkuliuojantis gyvenimas atsiskleidžia vos tik užuodus LOCHERBER HABANA TOBACCO namų kvapo. Aistringi šokiai ir aktyvūs pokalbiai nesibaigia net saulei nusileidus. O fone nuolat jaučiamas autentiškas Kubos tabako dvelksmas.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440105 Kategorijos: , , , Žyma: Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Šiltas ir malonus Kubos klimatas bei ugningas vietinių gyventojų charakteris sukuria įspūdingą atmosferą, kuri nuolat tvyro ore. Karštis įkaitina mintis, o kūną užvaldo noras šokti. Linksmybių kupinoje Havanoje kartais norisi ir atsipūsti, o prisėdus reikia išbandyti vietinį tabaką, kuriuo garsėja šis kraštas. Išskirtinis jo kvapas atsidūrė ir namų kvapų kūrėjų taikinyje. HABANA TOBACCO 500 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS dvelkia autentišku tabako aromatu, kuris yra sušvelnintas medaus saldumu ir lengvumu. Šis namų kvapas yra nuostabi dovana tabaką mėgstančiam žmogui. Be to, jis pateikiamas dailioje pakuotėje. Rankomis dažytas stiklinis buteliukas su riešutmedžio kepuraite atrodo itin elegantiškai ir stilingai.

Kvapų natos: medus, tabakas, kokosas, vanilė, bergamotė, gvazdikai, žibuoklės, pelargonija, pačiolis, kedras, gintaras.

Jausmas: sužadinimas, išskirtinumas, jausmingumas, paslaptingumas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.