“KLINTO 1817” 100 ML. “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS

39,00

Nepaprastai žavus ir prasmingas LOCHERBER KLINTO 1817 aromatas panardina savo giliose natose visai kaip kokybiško vyno gurkšnis jaukų vakarą leidžiant žvakių šviesoje. Subtilumu ir elegancija pulsuojantis namų kvapas idealiai tinka brandžiai, smalsiai ir jautriai asmenybei.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440139 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

XIX a. pradžioje iš JAV į senąjį žemyną buvo atgabentos Klinto vynuogės. Iš dviejų laukinių amerikietiškų vynuogių veislių kilusi Klinto rūšis buvo pradėta sodinti, kai europietiškiems vynuogynams itin pakenkė vynuoginis parazitas. Klinto vynui būdinga gili violetinė spalva, intensyvus vaisių kvapas ir braškių skonis. Būtent šis mažai kam žinomas vynas tapo įkvėpimu Locherber kvapų namams sukurti dar vieną viliojantį aromatą. Dovana KLINTO 1817 100 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS yra tarsi pašlovinimas vynuogėms, kurių aromatas susijungdamas su uogų, gėlių, vanilės ir medžio natomis sukuria nepaprastai intriguojantį kvapą.

Kvapų natos: vynuogės, juodieji serbentai, raudonieji serbentai, avietės, apelsinai, vanilė, kedras, triufeliai, žibutės, sausmedis.

Jausmas: solidumas, nusiraminimas, sodrumas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.