“KLINTO 1817” 250 ML. “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS

70,00 Su PVM

LOCHERBER KLINTO 1817 – tai namų kvapas, sukurtas vyno mylėtojams ir gerbėjams. Jis atrakins visas spynas maloniems pokalbiams ir atvers duris į kito žmogaus širdį. Sodrus aromatas, pasklindantis ore, užburia savo turtingumu ir brandumu.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440138 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

KLINTO 1817 250 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS bus puiki dovana žmogui, vertinančiam geros kokybės vyną ir mėgstančiam išbandyti naujus jo skonius. Įteikdami tokią dovaną, galėsite tuo pačiu papasakoti istoriją, kaip prieš du šimtus metų vynuogių rūšis Klinto nukeliavo savo tolimą kelią iš Amerikos į Europą ir prigijo tuomet, kai europietiškoms veislėms grėsė pavojus dėl užpuolusio parazito. Prigijęs mūsų žemyne, šis vynas iki šiol yra mažai žinomas ir retai sutinkamas, tačkiau būtent jo garbei buvo sukurtas namų kvapas KLINTO 1817. Viliojančio skonio vynuogės susilieja su vaisių, uogų, gėlių ir medienos natomis ir taip gimsta nuostabiai užburiantis aromatas.

Kvapų natos: vynuogės, juodieji serbentai, raudonieji serbentai, avietės, apelsinai, vanilė, kedras, triufeliai, žibutės, sausmedis.

Jausmas: nusiraminimas, solidumas, sodrumas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.