“KLINTO 1817” 500 ML. “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS

84,00 Su PVM

Smalsumą žadinantis LOCHERBER KLINTO 1817 aromatas suaktyvina kiekvieną smegenų ląstelę ir pirmiausiai nukelia į derlingą vynuogyną, kuriame sunkios, prisirpusios vynuogės puikuojasi ant šakų, laukdamos savo eilės parodyti visą savyje sukauptą skonį ir aromatą.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 440135 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

KLINTO 1817 buteliukas, pagamintas iš tamsinto stiklo, o jo kepurėlė labai kruopščiais ir atidžiais žmogaus rankų judesiais išskaptuota iš vientiso riešutmedžio gabalo. Šis ilgas ir gana sudėtingas procesas lemia tai, kad visos galvutės yra unikalios ir nėra nei vienos idealiai vienodos kopijos. KLINTO 1817 500 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS yra preciziškai apgalvotas dovanojimui ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Jo sielos pagrindas yra gilus ir sodrus vynuogių aromatas, kuris kartu su serbentų, apelsinų ir kasijų ekstraktais sudaro šio namų kvapo branduolį. Pasaldintas aviečių, vanilės bei žibučių aromatais ir sutvirtintas kedro, sausmedžio ir triufelių natomis sukuria darnų ir gilų aromatą.

Kvapų natos: vynuogės, raudonieji serbentai, juodieji serbentai, apelsinai, avietės, kedras, sausmedis, triufeliai, vanilė, žibutės.

Jausmas: sodrumas, solidumas, nusiraminimas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.