Magnetinis Europos žemėlapis su žaidimu 192 vnt.

39,90

– Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų

– Magnetinis žemėlapis

– Plotis 77 cm

– Aukštis 47 cm

– Sertifikuota CE

Magnetinis Europos žemėlapis su žaidimu. Susideda iš 192 detalių. Magnetinis žemėlapis gali būti kabinamas, turi virvelę. 

Puiki priemonė, mokyti vaikus apie Europos šalis.

Europos žemėlapio žaidimas

Žaidimo pradžioje žaidėjai pasirenka žaidimo lyderį. Kiekvienas žaidėjas iš krepšio ištraukia po 2 kortas. Ištraukimo metu jis užsimerkęs, nusisuka galvą nuo krepšio, suima korteles delne ir tik tada gali atidaryti akis, nebandydamas jų pamatyti. Žaidimo vadovas pradeda žaidimą su instrukcija „start“, o visi žaidėjai žiūri į jų ištrauktas korteles. Jis stengiasi kuo greičiau rasti kortose rodomas nuotraukas žemėlapyje, kortelę padeda į reikiamą vietą.

Kas pirmas uždės kortas ant lentos kortelę ir pasakys „stop“, tam atiteks taškai. Žaidimas nedelsiant sustabdomas, o kiti žaidėjai turi nustoti ieškoti. Kitos kortelės grąžinamos į maišą ir žaidimas tęsiamas, tol kol krepšelyje nelieka kortelių.

Liko 1

Produkto kodas: 24144 Kategorijos: , Žyma:
Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/dooslt/domains/5dovanos.lt/public_html/wp-content/plugins/product-brands-for-woocommerce/includes/class-frontend-display.php on line 182