“MALABAR PEPPER” 100ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS

39,00

Ieškote dovanos žmogui, kuris negali apsieiti be nuotykių, gyvena ties riba ir nepasitenkina ramiu sėdėjimu vienoje vietoje? Tuomet padovanokite jam LOCHERBER MALABAR PEPPER aromatingąjį namų kvapą su aštrumo ir medienos užuominomis.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 80204 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

MALABAR PEPPER 100 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS labai patiks tiems, kurie nemėgsta naivaus saldumo ir visuomet ieško įdomesnių, gilesnių ir dar nepatirtų kvapų. Tai stilingas ir prabangus aromatas, pagamintas italų kvapų namuose LOCHERBER ir supilstytas į tamsinto stiklo elegantiškus buteliukus, kurie bet kurioje patalpoje praturtina interjero kompoziciją. Šis namų kvapas puikiai tinka ir namams, ir įvairioms viešoms įstaigoms: SPA centrams, viešbučiams, restoranams, medicinos klinikoms. Jį galite naudoti taip pat ir automobilio kvapui atgaivinti.

Kvapų natos: imbieras, bergamotė, cinamonas, apelsinas, mirta, kedras, juodasis pipiras, muskatas, pelargonija, kiparisas, vetiverijos, pačiulis, saldymedis.

Jausmas: aštrumas, šiluma, gera nuotaika, savitumas, unikalumas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.