“MALABAR PEPPER” 250ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS

67,00 Su PVM

LOCHERBER MALABAR PEPPER – tai intriguojančiai aštrus namų kvapas su medienos natomis. Paslaptingas, bet tuo pačiu ir aiškus. Griežtas, bet kartu ir viliojantis. Neįprastas, bet nuo pirmos minutės traukiantis artyn. Tokį lengva įsimylėti.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 802033 Kategorijos: , , , Žyma: Prekės ženklas:
 

Aprašymas

MALABAR PEPPER 250 ML DĖŽUTĖJE LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS skirtas jaukumui namuose sukurti. Tai kvapas, įkvėptas Indijos pakrantės Malabar, kurioje auginami vieni vertingiausių pasaulio prieskonių – juodieji pipirai. Per medines lazdeles sklindantis kvapas suteikia namams aromatingą aurą. Atsivėrusios juodojo pipiro širdies gelmės susilieja su imbiero, bergamotės, kedro ir cinamono dvasiomis. Norite patarimo? Padėkite šį namų kvapą prie įėjimo į savo namus. Vos tik įžengusius svečius jis nedelsiant pagaus savo šiltai aštriomis natomis ir sukurs jaukią bei draugišką vakaro atmosferą.

Kvapų natos: imbieras, juodasis pipiras, cinamonas, bergamotė, kedras, muskatas, apelsinas, pelargonija, kiparisas, saldymedis, pačiulis, mirta, vetiverijos.

Jausmas: aštrumas, šiluma, gera nuotaika, savitumas, unikalumas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.