“MALABAR PEPPER” 250ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS

67,00 Su PVM

Koks yra žmogus, kuriam patinka LOCHERBER MALABAR PEPPER aromatas? Visų pirma, jis nenešioja rožinių akinių, o pasaulį mato tikromis jo spalvomis ir kiekviena iš jų mėgaujasi. Tai aštraus proto realistas, mėgstantis logiką ir gyvenime vertinantis tik aukštos kokybės gaminius.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 80203 Kategorijos: , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

MALABAR PEPPER 250 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS pasižymi pikantiškai aštriu aromatu ir daugybės sudedamųjų dalių tobula draugyste. Po dailiu stikliniu buteliuku, kuris buvo nudažytas ne pramoniniu būdu, o žmogaus rankomis, slepiasi egzotiškų prieskonių, vaisių ir gėlių derinys. Pirmuoju smuiku čia griežia imbieras, cinamonas, juodasis pipiras, kurie iš savęs atiduoda visą aštrumą. Bet nesuklyskite – šie aromatai nėra tokie atšiaurūs kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jie žmonėms dovanoja pačias vertingiausias savo savybes: tonizuoja, sušildo, saugo imunitetą, gerina nuotaiką, netgi veikia raminančiai. Tam, kad šis kvapas būtų dar patrauklesnis, šalia aštriųjų natų prisijungia ir švelnūs gėlių, medžių aromatai, visi kartu sudarantys malonų ansamblį.

Kvapų natos: juodasis pipiras, imbieras, kedras, cinamonas, muskatas, apelsinas, bergamotė, pelargonija, mirta, kiparisas, pačiulis, vetiverijos, saldymedis.

Jausmas: aštrumas, šiluma, gera nuotaika, savitumas, unikalumas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.