“MALABAR PEPPER” 250ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS

67,00

Koks yra žmogus, kuriam patinka LOCHERBER MALABAR PEPPER aromatas? Visų pirma, jis nenešioja rožinių akinių, o pasaulį mato tikromis jo spalvomis ir kiekviena iš jų mėgaujasi. Tai aštraus proto realistas, mėgstantis logiką ir gyvenime vertinantis tik aukštos kokybės gaminius.

LOCHERBER kosmetika
 

Aprašymas

MALABAR PEPPER 250 ML LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS pasižymi pikantiškai aštriu aromatu ir daugybės sudedamųjų dalių tobula draugyste. Po dailiu stikliniu buteliuku, kuris buvo nudažytas ne pramoniniu būdu, o žmogaus rankomis, slepiasi egzotiškų prieskonių, vaisių ir gėlių derinys. Pirmuoju smuiku čia griežia imbieras, cinamonas, juodasis pipiras, kurie iš savęs atiduoda visą aštrumą. Bet nesuklyskite – šie aromatai nėra tokie atšiaurūs kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jie žmonėms dovanoja pačias vertingiausias savo savybes: tonizuoja, sušildo, saugo imunitetą, gerina nuotaiką, netgi veikia raminančiai. Tam, kad šis kvapas būtų dar patrauklesnis, šalia aštriųjų natų prisijungia ir švelnūs gėlių, medžių aromatai, visi kartu sudarantys malonų ansamblį.

Kvapų natos: juodasis pipiras, imbieras, kedras, cinamonas, muskatas, apelsinas, bergamotė, pelargonija, mirta, kiparisas, pačiulis, vetiverijos, saldymedis.

Jausmas: aštrumas, šiluma, gera nuotaika, savitumas, unikalumas.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.