“MALABAR PEPPER” 500ML “LOCHERBER” NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS

85,00

Maloniai aštrus, griežtas, bet tuo pačiu ir energizuojantis bei traukiantis artyn LOCHERBER MALABAR PEPPER namų kvapo aromatas yra sukurtas kaip tobula dovana. Elegantiškos formos, dailios linijos, kokybiškos medžiagos ir subtilus aromatas – visa tai skoningos dovanos požymiai.

LOCHERBER kosmetika
Produkto kodas: 80202 Kategorijos: , , , Žyma: Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Ar teko girdėti, kad Indijos pakrantėje, vadinamoje Malabar, gausų derlių duoda juodieji pipirai, kurie yra labai vertinami visame pasaulyje? Be šio prieskonio sunku įsivaizduoti daugybę patiekalų, tačiau jie taip pat plačiai yra naudojami ir kvapų pramonėje. Dėl savo aštraus ir charakteringo aromato jie čia užima garbingą vietą. MALABAR PEPPER 250 ML DĖŽUTĖJE LOCHERBER NAMŲ KVAPŲ DIFUZORIUS dovana, tarsi pašlovinimas juodajam pipirui. Jo didybė atsiskleidžia šiame kvape, kuris susijungdamas su ne ką mažiau stilingais imbiero, kedro, bergamotės, cinamono, kitų prieskonių ir gėlių aromatais sukuria nepaprastai paslaptingą ir malonų kvapą, nuteikiantį nuoširdžiam ir atviram pokalbiui.

Kvapų natos: juodasis pipiras, cinamonas, imbieras, kedras, muskatas, bergamotė, pelargonija, pačiulis, mirta, apelsinas, kiparisas, saldymedis, vetiverijos.

Jausmas: šiluma, savitumas, unikalumas, aštrumas, gera nuotaika.

Kvapo sklidimo trukmė priklauso nuo patalpos dydžio, temperatūros, tiesioginių saulės spindulių, oro srovių, galinčių pagreitinti garavimą.

Pagaminta: Italijoje.