Patalynės komplektas “Pelėdos Sapnas”100x135cm

38,00

Galite pasirinkti sau tinkamų pagalvių užvalkaliukų dydžius!

Patalynės komplektą sudaro:

  • antklodės užvalkalas (140x200cm)
  • 1 užvalkaliukas pagalvei ( 40×40 cm, 40×60 cm, 40×70 cm, 50×70 ,60×60 cm, 70×70 cm )
Parduota
Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

SIUVAMA VAIKIŠKA PATALYNĖ.

Susisiekite su mumis dėl vaiko antklodės dydžio , pasiūsime patalynės komplektą, skirtą individualiai Tau!

Linksmas patalynės komplektukas pagamintas iš drobinio audinio, kurį sudaro 100 % aukštos kokybės medvilnė. Šis žaismingas komplekto dizainas sukurs jaukią atmosferą Jūsų vaiko kambaryje.
Drobės audinys yra labai tvirtas, ilgaamžis ir vienas atspariausių blukimui audinių. Šio patalynės komplekto užvalkalai yra laidūs šilumai, užtikrina oro cirkuliaciją. Tai yra puikus pasirinkimas mėgstantiems higieną ir lengvą skalbimą. Audinys išsiskiria iš kitų, nes yra laidus šilumai, stiprus ir puikiai sugeria drėgmę.

SVARBU. Visi patalynės komplektai komplektuojami su 1 užvalkaliuku.

Pagaminta Lietuvoje

Rekomendacijos: Patalynę rekomenduojama skalbti išvertus į blogąją pusę, arba dar geriau – specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau.

 

APIE DROBĖS AUDINĮ

Drobė – tai bene klasika tapusios 100 proc.medvilnės audinys. Jis yra tankiai išaustas, ilgaamžis ir itin tvirtas. Medvilnė gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka net ir alergiškiems žmoniems. Natūralios medvilnės patalynė yra patvari ir ilgaamžiška net po daugkartinio skalbimo, puikiai išsaugo spalvas, neblunka.

Medvilnė gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka alergiškiems žmoniems. Medvilniniai audiniai – tvirti, lengvi, lengvai sugeriantys drėgmę (gali sugerti nuo 20 iki 65 proc. savo svorio). Natūralios medvilnės patalynė yra patvari ir ilgaamžiška net po daugkartinio skalbimo, puikiai išsaugo spalvas, neblunka.

Pristatymo terminas
5-10 d.d

Papildoma informacija

Dydis

, , , , ,