PATALYNĖS KOMPLEKTAS “PILKAS SAPNAS”, 4 DALIŲ, 200×220 cm

45,00

 Galite pasirinkti sau tinkamų pagalvių užvalkaliukų dydžius!

 

Patalynės komplektą sudaro:

  • antklodės užvalkalas (200×220 cm)
  •  užvalkaliukai pagalvei (40×60 cm, 50×70 cm, 60×60 cm, 70×70 cm arba 70×80 cm)

 

Patalynės komplektas pagamintas iš 100 % aukštos kokybės satininio medvilnės audinio. Jis yra lengvas, švelnus, malonus bei naudojant specifines audinių verpimo technologijas išgaunamas labai tvirtas, ilgaamžis ir vienas atspariausių blukimui audinių.

Komplekto užvalkalas antklodei ir užvalkaliukas pagalvei užsegami užtrauktukais.

Išvalyti
 

Aprašymas

Pastaba. Gaminio nuotrauka yra maketas, todėl galimi neatitikimai. Komplekto sudedamąsias dalis rasite aprašyme, o pagalvės užvalkalas šiame modelyje siuvamas be Oksfordo stiliaus apvado (kanto).

Rekomendacijos: Patalynę su užtrauktukais rekomenduojama skalbti išvertus į blogąją pusę ir užsegus užtrauktukus, arba dar geriau –  specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau bei nepažeis užsegimų.

 

APIE SATINO AUDINĮ

Satinas – tai prabangus, labai minkštas, švelnus ir tankus ilgapluoštės 100 proc.medvilnės audinys, kurį ypač malonu liesti. Jis gerai skalbiasi, lengvai prižiūrimas, audinio medžiaga greitai džiūsta.

Satinas yra praktiškas tuo, kad yra patvarus ir ilgaamžis, atsparus dėvėjimuisi audinys, net ir po daugelio skalbimų gerai išsaugo medžiagos spalvą bei lengvai lyginasi.

Audinys
100% medvilnė (satinas)
Raštai
Gėlės
Antklodės dydis
200×220 cm
Paklodė
Be paklodės
Supakuota dovanų dėžutėje
Ne
Pristatymo terminas
1-3 d.d.

Papildoma informacija

Dydis

, , , ,