RINKINYS ” TIKRAS SKONIS”

19,74

Rinkinį sudaro : maistinių mielių dribsniai 100gr , prieskonių mišinys ” Garstyčių česnakinis”100gr , alyvuogių aliejaus padažas ” su pomidorais” 220ml.

Kategorija: Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Maistinių mielių dribsniai 100gr.Tai TIKRAS super maistas ! Pikantiško skonio aukščiausios kokybės 100% neaktyvios dribsnių pavidalo sausos mielės (100% Saccharomyces Cerevisiae), turtingos vitaminais B, B12, cinku, folatu , aukštos kokybės baltymais ir skaidulinėmis medžiagomis. Maistinės mielės yra daug pranašesnės už alaus mieles, nes turi daug daugiau B grupės vitaminų nei kviečių gemalai ir daugelis kitų natūralių maisto produktų. Berkite ant salotų, košių, troškinių. Praturtinkite jomis sriubas, užtepus ir kitus jūsų mėgstamus patiekalus.
Kilmės šalis: Estija
Kiekis: 100 gr.

Prieskonių mišinys ” Garstyčių česnakinis”100gr.Tai TIKRAS česnakinis natūralių prieskonių mišinys. Jame gausu maltų česnakų, garstyčių, kmynų, krapų, žiupsnelis juodųjų pipirų ir druskos. Tai ne tik universalus mišinys mėsai, žuviai, daržovėms, bet ir puikus marinatas. Klasikinis ir ryškus skonis puikiai dera ir su miltiniais bei ryžių patiekalais. Šis universalus mišinys praturtintas neaktyviomis maistinėmis mielėmis, kuriose gausu vitaminų B, B12 , aukštos kokybės baltymų ir skaidulinių medžiagų. Jos turi geležies, seleno, cinko elementų, kurie labai naudingi žmogaus organizmui. Skanaus!
Kiekis: 100 g
Pagaminta Lietuvoje.

Alyvuogių aliejaus padažas ” su pomidorais” 220ml.Šis TIKRAS ypač tyro alyvuogių aliejaus padažas yra gaivus ir lengvas. Sudėtyje esantys džiovinti pomidorai , česnakai ir prieskoninės žolelės suteikia išskirtinį švelnų skonį ir kvapą. Šiuo padažu ypač rekomenduojame gardinti salotas, makaronus, baltą mėsą ir žuvį. Taip siūlome išbandyti ir gaminant šaltus patiekalus, užkandžius, padažu gardinti šviežias daržoves.