Sėdmaišis – ormaišis Seatzac

28,95

Pristatymas

per  3-4 d.d

Išvalyti
Produkto kodas: 45454 Kategorijos: , , Žyma: Prekės ženklas:
 

Aprašymas

  • SeatZac – Mobilus: orinis sėdmaišis yra Jūsų mobili poilsio vieta. 400 litrų talpos orinis sėdmaišis labai greitai (keliais judesiais) pripildomas oro. Jums neprireiks nei minutės patogiai jame įsitaisyti
  • SeatZac – Tvirtas: pagamintas iš tvirto polisterio (dar vadinamo parašiutine medžiaga) ir sveria apie 1,1 kg kartu su jam skirtu maišeliu
  • SeatZac – Idealus Jūsų laisvalaikiui su šeima ar draugais parke, namų kieme, festivalyje, ant stogo terasos, paplūdimyje ar prie baseino, keliaujant ir atostogaujant. Be to, žiemą Jums nereikės sėdėti ant šalto sniego ar ledo, SeatZac puikiai pakeis patogų krėslą. Puikiai tinka naudoti ir vidaus patalpoje.
  • SeatZac – Švytintis interjero akcentas. Su LED šviestuvu Jūs galėsite apšviesti ne tik savo “chill zoną”, bet priversti įspūdingai švytėti SeatZac sėdmaišį. Ir kai sutems, Jums nebereikės skubėti namo!
  • SeatZac – Madingas: galite rinktis iš 6 šiuolaikinių spalvų
  • Matmenys: supakuoto į maišelį sėdmaišio dydis –  355 x 76 x 250 mm., pripildytas oro – 1100 x 700 x 800 mm.
  • Max svoris: 100 kg., tinka naudoti suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų

 

Patarimai :

–  Išėmę orinį sėdmaišį iš maišelio, išvyniokite. Atsekite sagtį, keletą kartų gerai papurtykite, kad pilnai išsivyniotų.

–  Atidarę sėdmaišio oro pripildymo kameras (po vieną) pripildykite jas, atlikdami judesius parodytus video priede. Jūs galite atrasti ir efektyvesnių pripildymo būdų.

–  Naują SeatZac orinį sėdmaišį reikia pora kartų pripildyti ir išleisti orą, kad oras pilnai pasiskirstytų ir sėdmaišis įgautų savo formą. Vėliau bus visiškai lengva ir paprasta pripildyti sėdmaišį net kambaryje!

–  Pilnai pripildytas oro sėdmaišis SeatZac atrodys geriau ir jame bus labai patogu sėdėti,tačiau jį pripildžius šiek tiek mažiau, bus patogu tiek bendrauti, tiek sėdėti pusiau gulomis.

 

Taip galite įsigyti LED šviestuvas sėdmaišiui- ormaišiui

Su Light Kit šviestuvu priverskite savo SeatZac švytėti ir paryškinkite išskirtinį savo pasirinkimą. Perjunkite šviesos intensyvumo rėžimą pagal labiausiai Jums tinkančią aplinką ar tapkite vakarėlio akcentu įjungę blykstės režimą.

 

SeatZac Light Kit susideda iš:
– LED šviestuvas, kraunamas per USB jungtį
– Veikimo laikas 8 iki 16 valandų
– USB laidas elektros įkrovimui
– Laikiklis šviestuvui pakabinti
– Svoris 130 gramų
– 5 šviesos rėžimai

 

Papildoma informacija

Spalvos

, , , , ,