SIUVINĖTAS RANKŠLUOSTIS “KALĖDINIS DINOZAURAS”

16,0021,00

 

Nustebinkite savo artimą žmogų padovanodami išskirtinio dizaino medvilninį rankšluostį su išsiuvinėtu linksmu paveikslėliu ir  tekstu.

Puiki kalėdinė dovana!!!

Medvilninis frotinis siuvinėtas rankšluostis su pasirinktu paveiksliuku ir užrašu. Rankšluostis kokybiškas, tvirtas, gerai sugeriantis drėgmę. Natūralus 100% medvilninis pluoštas.

Produkto kodas: SV-3 Kategorija: Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Gražus ir praktiškas rankšluostis „Kalėdinis Dinozauras“ pagamintas iš natūralios 100% medvilnės. Frotinis rankšluostis yra kokybiškas, švelnus, greitai sugeriantis  drėgmę, todėl vonios kambaryje jis nepamainomas.

Rankšluosčių spalva: nuo šviesios, t.y. tokios, kaip baltos iki tamsios – juodos. Patikusią rankšluosčio spalvą, nurodykite pasirinkimo skiltyje.

Medvilninio rankšluosčio dydžiai: 50×100 cm ir 70×140 cm. Tinkama rankšluosčio dydį nurodykite pasirinkimo skiltyje.

Pakuotė: rankšluostis bus apjuostas dekoratyvine juostele bei įdėtas į permatomą maišelį. Jums pageidaujant, rankšluostį galime įdėti į dėžutę. Užsakant, pasirinkimo skiltyje nurodykite įpakavimo būdą, t.y., dėžutė ar įprastas įpakavimas.

Rankšluostis, tai praktiška ir asmeniška dovana kiekvienam.

SVARBU!!! Jei netinka Jums mūsų siūlomos prekės dydis, spalva, o gal norite individualaus užrašo ant rankšluosčio, pvz., asmens vardo, tad susisiekite su mumis el. paštu, telefonu.

Papildoma informacija

Dydis

,

Tekstas

Linksmų švenčių!

Spalvos

, , , , , , , , , , , ,

Įpakavimas

Įprastas, Su dezyute ( 2,00 eurai )