Siuvinėtas rankšluostis “Geriausi”

16,0022,00 Su PVM

Medvilninis frotinis rankšluostis su pasirinktu paveiksliuku ir užrašu. Rankšluostis kokybiškas, tvirtas, gerai sugeriantis drėgmę. Natūralus 100% medvilninis pluoštas.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , , , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Užrašą šalia pasirinkto paveiksliuko galite rinktis iš šių variantų: Geriausia Krikšto Mama, Geriausias Krikšto Tėtis ir t.t. Pasirinkimo skiltyje nurodykite Jums tinkamą variantą.

Rankšluosčio dydį galite pasirinkti iš šių variantų: 50×100 cm ir 70×140 cm. Pasirinkimo skiltyje nurodykite Jums tinkamą variantą.

Visi rankšluosčiai bus apjuosti dekoratyvine juostele bei supakuoti į permatomą maišelį. Jei pageidaujate, užsakymą galime papildomai supakuoti ir į dėžutę. Pasirinkimo skiltyje nurodykite, ar pageidaujate dėžutės ar pakanka įprasto įpakavimo.

Rankšluosčio spalvų paletė plati: nuo šviesių spalvų, kaip balta, šampaninė, salotinė iki vidutinių arba visiškai tamsių variantų, kaip mėlyna, ruda, bordo. Pasirinkimo skiltyje nurodykite, kokios spalvos rankšluosčio pageidaujate.

Liko nurodyti kiekį, įkelti prekes į krepšelį ir galima pradėti formuoti užsakymą.

Indivuali, praktiška ir originali dovana šventės proga. Maloniai nustebinkite!

Papildoma informacija

Tekstas

Ačiū kad esi, Geriausi krikšto tėveliai, Geriausi seneliai, Geriausia krikšto mama, Geriausia močiutė, Geriausias krikšto tėtis, Geriausias mano senelis, Geriausias senelis, Krikšto proga, Mylimai krikšto dukrytei, Mylimam krikšto sūneliui, Nusišypsok, Tik Tau, Krikšto dukrai, Krikšto sūnui, Su gimimo diena!

Spalvos

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Dydis

,

Įpakavimas

Įprastas, Su dėžute