Siuvinėtas rankšluostis “Meili katytė”

14,0027,00 Su PVM

Rankšluostis ne tik pasitarnaus nušluostant Jūsų drėgną kūną, bet ir pagyvins mėgiamomis spalvomis  Jūsų vonios kambarį.

Pristatymas
per 3-7 d.d.

 

Aprašymas

Frotinis rankšluostis „Meili katytė“ iš 100% natūralios medvilnės, dviejų dydžių – 50×100 cm ir 70×140 cm. Spalvos: balta, šampaninė, perlo geltona, persikinė, koralinė, raudona, bordo, salotinė, žydra, šviesiai ruda, pilka, žalia , turkio, mėlyna, tamsiai ruda, juoda.

Rankšluosčio elementai – paveikslėlis katytė ir užrašas, kuri galima pasirinkti iš keletą variantų: Meilei – su meile – nuo meilės, Myliu…, Tik Tau!, Valentino dienos proga!, Kai negaliu Tavęs apkabinti, leisk bent nušluostyti!, Mano vienintelei!, Mano vieninteliam!, ir kt. išsiuvinėti su aukštos kokybės siuvinėjimo siūlais, kurie ilgai neišblunka.

Frotinis rankšluostis „Meili katytė“ puikiai sugeria drėgmę, greitai džiūsta, gražiai atrodo. Tai puikus kainos ir kokybės derinys.

Kiekvienas rankšluostis yra supakuotas, kaip dovana- jis perrištas gražia dovanų juostele ir įdėtas į skaidrų maišelį. Jums pageidaujant, rankšluostį galime papildomai įdėti ir į dėžutę.

SVARBU !!! Užsisakant prekę, pasirinkimo skiltyje, nurodykite norimą prekės spalvą, dydį, pasirinktą tekstą bei pakavimo būdą. Jei pasirinktos prekės dydis ar spalva netinka, arba norite ant rankšluosčio individualaus užrašo, tuomet susisiekite su mumis telefonu, el. paštu, arba  per Skype.

Šie rankšluosčiai bus puiki dovana ir puošni vonios kambario interjero detalė.

Papildoma informacija

Dydis

,

Spalvos

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Tekstas

Būk mano dabar ir visada…, Kai negaliu Tavęs apkabinti, leisk bent nušluostyti!, Mano meilei…, Mano vienintelei!, Mano vieninteliam!, Meilei- su meile -nuo meilės!, Mylimajai, Mylimajam, Myliu…, Tik Tau!, Valentino dienos proga!, Vyrui, Žmonai

Sudėtis/medžiaga

Medvilnė

Įpakavimas

Įprastas, Su dėžute

Kategorijos

Skirta

, , , ,

Proga

, , , , ,