Siuvinėtas rankšluostis “Patys geriausi”

13,0019,01 Su PVM

Medvilninis frotinis siuvinėtas rankšluostis su pasirinktu paveiksliuku ir užrašu. Rankšluostis kokybiškas, tvirtas, gerai sugeriantis drėgmę. Natūralus 100% medvilninis pluoštas.

Pristatymas
per 3-7 d.d.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , Žymų: , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Medvilninis frotinis rankšluostis su pasirinktu paveiksliuku ir užrašu. Rankšluostis kokybiškas, tvirtas, gerai sugeriantis drėgmę. Natūralus 100% medvilninis pluoštas.

Užrašą šalia pasirinkto paveiksliuko galite rinktis iš šių variantų: Mamytė iš visų pati geriausia, Tėvelis iš visų pats geriausias, Senelis iš visų pats geriausias, Močiutė iš visų pati geriausia ir t.t. Pasirinkimo skiltyje nurodykite Jums tinkamą variantą.

Rankšluosčio dydį galite pasirinkti iš šių variantų: 50×100 cm ir 70×140 cm. Pasirinkimo skiltyje nurodykite Jums tinkamą variantą.

Visi rankšluosčiai bus apjuosti dekoratyvine juostele bei supakuoti į permatomą maišelį. Jei pageidaujate, užsakymą galime papildomai supakuoti ir į dėžutę. Pasirinkimo skiltyje nurodykite, ar pageidaujate dėžutės ar pakanka įprasto įpakavimo.

Rankšluosčio spalvų paletė plati: nuo šviesių spalvų, kaip balta, šampaninė, salotinė iki vidutinių arba visiškai tamsių variantų, kaip mėlyna, ruda, bordo. Pasirinkimo skiltyje nurodykite, kokios spalvos rankšluosčio pageidaujate.

Liko nurodyti kiekį, įkelti prekes į krepšelį ir galima pradėti formuoti užsakymą.

Individuali, praktiška ir originali dovana šventės proga. Maloniai nustebinkite!

 

 

Papildoma informacija

Dydis

,

Tekstas

Anūkei, Anūkui, Broliui, Draugei, Draugui, Dukrai, Mamytei, Marčiai, Močiutei, Seneliui, Sesei, Sūnui, Tėveliui, Uošvei, Uošviui, Vyrui, Žentui, Žmonai

Spalvos

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Įpakavimas

Įprastas, Su dėžute