Siuvinėtas rankšluostis “Sexy lady”

14,0029,00 Su PVM

Nežinote, ką padovanoti savo antrai pusei? Mes žinome ! Siuvinėtas rankšluostis „Sexy lady“ , tai maloni ir praktiška  dovana Jūsų mylimam žmogui.

 

Aprašymas

Medvilninis rankšluostis „Sexy lady“ iš  minkštos 100%  medvilnės. Rankšluostis, švelnus, purus, malonus glaudžiant prie kūno. Švelnios tekstūros rankšluostis dekoruotas siuviniais – piešiniu „Sexy lady“ ir tekstu.

Tekstą galite rinktis iš keletą variantų: Kai negaliu Tavęs apkabinti, Valentino dienos proga!, Myliu…, Tik Tau!, Mano vieninteliam!, Mano vienintelei!, , leisk bent nušluostyti!, Meilei – su meile – nuo meilės, ir kt.

Išskirtinio rankšluosčio „Sexy lady“ galite įsigyti dviejų dydžių : 50×100 cm ir 70×140 cm.

Ranksluosčių spalvų asortimentas platus: nuo šviesių iki tamsių tonų (galimos spalvos pateiktos nuotraukoje).

„Sexy lady“ rankšluostis apjuostas dekoratyvine juostele ir įdėtas į skaidrų maišelį.

Rankšluostis, Jūsų pageidavimu, galime supakuoti  į dėžutę, galėsite dovanoti.

PASTABA. Užsisakant prekę, nurodykite išsirinktą tekstą, norimą prekės dydį, spalvą bei įpakavimo formą. Neradus norimos prekės užrašo, spalvos, dydžio, susisiekite su mumis.

Papildoma informacija

Dydis

,

Spalvos

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Tekstas

Būk mano dabar ir visada…, Kai negaliu Tavęs apkabinti, leisk bent nušluostyti!, Mano meilei…, Mano vienintelei!, Mano vieninteliam!, Meilei- su meile -nuo meilės!, Mylimajai, Mylimajam, Myliu…, Tik Tau!, Valentino dienos proga!, Vyrui, Yra du laikotarpiai, kuriuose aš noriu būti su Tavimi… Dabar ir visada! Myliu Tave!, Žmonai

Sudėtis/medžiaga

Medvilnė

Įpakavimas

Įprastas, Su dėžute

Kategorijos

Skirta

, , , ,

Proga

, , , , ,