Siuvinėtas rankšluostis “Širdis širdin”

13,0027,00 Su PVM

Medvilninis frotinis siuvinėtas rankšluostis su pasirinktu paveiksliuku ir užrašu. Rankšluostis kokybiškas, tvirtas, gerai sugeriantis drėgmę. Natūralus 100% medvilninis pluoštas.

Pristatymas
per 3-7 d.d.

 

Aprašymas

Medvilninis frotinis siuvinėtas rankšluostis su pasirinktu paveiksliuku ir užrašu. Rankšluostis kokybiškas, tvirtas, gerai sugeriantis drėgmę. Natūralus 100% medvilninis pluoštas.

Užrašą šalia pasirinkto paveiksliuko galite rinktis iš šių variantų: Myliu…, Tik Tau!, Mano vieninteliam!, Mano vienintelei!, Valentino dienos proga!, Kai negaliu Tavęs apkabinti, leisk bent nušluostyti!, Meilei – su meile – nuo meilės, ir kt. Pasirinkimo skiltyje nurodykite Jums tinkamą variantą.

Rankšluosčio dydį galite pasirinkti iš šių variantų: 50×100 cm ir 70×140 cm. Pasirinkimo skiltyje nurodykite Jums tinkamą variantą.

Visi rankšluosčiai bus apjuosti dekoratyvine juostele bei supakuoti į permatomą maišelį. Jei pageidaujate, užsakymą galime papildomai supakuoti ir į dėžutę. Pasirinkimo skiltyje nurodykite, ar pageidaujate dėžutės ar pakanka įprasto įpakavimo.

Rankšluosčio spalvų paletė plati: nuo šviesių spalvų, kaip balta, šampaninė, salotinė iki vidutinių arba visiškai tamsių variantų, kaip mėlyna, ruda, bordo. Pasirinkimo skiltyje nurodykite, kokios spalvos rankšluosčio pageidaujate.

Liko nurodyti kiekį, įkelti prekes į krepšelį ir galima pradėti formuoti užsakymą.

Indivuali, praktiška ir originali dovana artimam žmogui. Maloniai nustebinkite!

SVARBU!!! Jei neradote Jums tinkamo prekės dydžio, spalvos ar pageidaujate individualaus užrašo ant rankšluosčio, kaip tarkime, asmens vardo, susisiekite su mumis kontaktų skiltyje nurodytu telefonu, el. pašto adresu arba naudodami internetinių pokalbių programą Skype.

Papildoma informacija

Dydis

,

Spalvos

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Tekstas

Būk mano dabar ir visada…, Kai negaliu Tavęs apkabinti, leisk bent nušluostyti!, Mano meilei…, Mano vienintelei!, Mano vieninteliam!, Mažute, Tu pati nuostabiausia Mergina!!! Myliu Tave!, Mažute, Tu pati nuostabiausia Žmona!!! Myliu Tave!, Mažuti, Tu pats nuostabiausias vaikinas!!! Myliu tave!, Mažuti, Tu pats nuostabiausias vyras!!! Myliu tave!, Meilei- su meile -nuo meilės!, Mylimajai, Mylimajam, Myliu Tave iki mėnulio ir atgal!, Myliu…, Tik Tau!, Valentino dienos proga!, Vyrui, Žmonai

Sudėtis/medžiaga

Medvilnė

Įpakavimas

Įprastas, Su dėžute

Kategorijos

Skirta

, , , ,

Proga

, , , , ,