Siuvinėtas rankšluostis “Tarp širdučių”

12,0023,01 Su PVM

Medvilninis frotinis siuvinėtas rankšluostis su pasirinktu paveiksliuku ir užrašu. Rankšluostis kokybiškas, tvirtas, gerai sugeriantis drėgmę. Natūralus 100% medvilninis pluoštas.

Pristatymas
per 3-7 d.d.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , Žymų: , , Prekės ženklas:
 

Aprašymas

Medvilninis frotinis siuvinėtas rankšluostis su pasirinktu paveiksliuku ir užrašu. Rankšluostis kokybiškas, tvirtas, gerai sugeriantis drėgmę. Natūralus 100% medvilninis pluoštas.

Užrašą šalia pasirinkto paveiksliuko galite rinktis iš šių variantų: Mamytei, Mamai, Močiutei, Krikšto mamytei, Myliu…, Tik Tau!,  Mylimai Mamai, Su Meile – Mamai!, Myliu Tave, Mama!, Tau, mano Mamyte!, Geriausiai Mamai pasaulyje, Babytei. Pasirinkimo skiltyje nurodykite Jums tinkamą variantą.

Rankšluosčio dydį galite pasirinkti iš šių variantų: 50×100 cm ir 70×140 cm. Pasirinkimo skiltyje nurodykite Jums tinkamą variantą.

Visi rankšluosčiai bus apjuosti dekoratyvine juostele bei supakuoti į permatomą maišelį. Jei pageidaujate, užsakymą galime papildomai supakuoti ir į firminę dėžutę. Pasirinkimo skiltyje nurodykite, ar pageidaujate dėžutės ar pakanka įprasto įpakavimo.

Rankšluosčio spalvų paletė plati: nuo šviesių spalvų, kaip balta, šampaninė, salotinė iki vidutinių arba visiškai tamsių variantų, kaip mėlyna, ruda, bordo. Pasirinkimo skiltyje nurodykite, kokios spalvos rankšluosčio pageidaujate.

Liko nurodyti kiekį, įkelti prekes į krepšelį ir galima pradėti formuoti užsakymą.

Individuali, praktiška ir originali dovana artimam žmogui. Maloniai nustebinkite!

Papildoma informacija

Dydis

,

Tekstas

Babytei!, Geriausiai Mamai pasaulyje! (+1,50 euras ), Krikšto mamytei, Mamai, Mamai, iš visos širdies!, Mamytei, Močiutei, Mylimai Mamai, Myliu Tave Mama!!! (+ 1,00 euras ), Myliu…, Pasauliui Tu esi tik Mama,bet mums tu esi visas Pasaulis! (+6.00 euro), Su Meile – Mamai! ( +1.00 euras ), SUPER Mamai, Tau Mano Mamyte! ( +1,00 euras), Tau, Mama!, Tik Tau!, Visos Mamos kaip Mamos, bet is kur Tu tokia Faina!? ( +5.00 euro )

Spalvos

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Įpakavimas

Įprastas, Su dėžute