Siuvinėtas rankšluostis “Trapi širdis”

14,0027,00 Su PVM

Natūralaus pluošto rankšluostis su išsiuvinėta širdele ir užrašu, gali būti puiki dovana draugui, mylimam žmogui ar artimajam.

Pristatymas
per 3-7 d.d.

 

Aprašymas

100% natūralaus medvilninio pluošto rankšluostis yra minkštas, malonus liesti, puikiai sugeria drėgmę, greitai džiūsta.

Rankšluosčių spalva.

Frotinių rankšluosčių spalvų pasirinkimo gama yra plati: nuo šviesių, pastelinių  iki sodrių, tamsių spalvų, tad tikrai rasite Jums patinkančią spalvą. Tik nepamirškite, patikusią rankšluosčio spalvą ,iš pateiktos spalvų paletės, nurodyti pasirinkimo skiltyje, priešingu atveju, spalva bus išrinkta atsitiktiniu būdu.

Siuvinėtas užrašas.

Užrašą ant rankšluosčio šalia išsiuvinėtos širdelės, galite rinktis iš šių pateiktų galimų variantų: Mano vieninteliam!, Mano vienintelei!, Myliu…, Tik Tau!, Kai negaliu Tavęs apkabinti, leisk bent nušluostyti!, Valentino dienos proga!,  Meilei – su meile – nuo meilės, ir kt.

Rankšluosčių dydžiai:  50×100 cm ir 70×140 cm. Tinkamą dydį nurodykite pasirinkimo skiltyje.

Rankšluostis, tai originali ir praktiška dovana kiekvienam.  Gražiai apjuostas dekoratyvine juostele bei supakuotas į skaidrų maišelį, rankšluostis, Jūsų pageidavimu, gali būti papildomai įpakuotas į dėžutę. Apie pakavimo pasirinkimo variantą, nurodykite pasirinkimo skiltyje.

SVARBU!!! Neradus norimos prekės spalvos, dydžio ar tiesiog  pageidaujate individualaus užrašo ant rankšluosčio, kaip tarkime, asmens vardo ir kt., susisiekite su mumis kontaktuose nurodytu telefonu, el. paštu arba internetinių pokalbių programą Skype.

Papildoma informacija

Dydis

,

Spalvos

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Tekstas

Būk mano dabar ir visada…, Kai negaliu Tavęs apkabinti, leisk bent nušluostyti!, Mano meilei…, Mano vienintelei!, Mano vieninteliam!, Meilei- su meile -nuo meilės!, Mylimajai, Mylimajam, Myliu Tave iki mėnulio ir atgal!, Myliu…, Tik Tau!, Valentino dienos proga!, Vyrui, Žmonai

Sudėtis/medžiaga

Medvilnė

Įpakavimas

Įprastas, Su dėžute

Kategorijos

Skirta

, , , ,

Proga

, , , , ,