Siuvinėtas rankšluostis “Zuikutė”

14,0027,00 Su PVM

Nustebinkite savo mylimą žmogų padovanodami išskirtinio dizaino medvilninį rankšluostį su išsiuvinėtu zuikutės paveikslėliu ir išsirinktu tekstu.

Pristatymas
per 3-7 d.d.

 

Aprašymas

Gražus ir praktiškas rankšluostis „Zuikutė“ pagamintas iš natūralios 100% medvilnės. Frotinis rankšluostis yra kokybiškas, švelnus, greitai sugeriantis  drėgmę, todėl vonios kambaryje jis nepamainomas.

Rankšluosčių spalva: nuo šviesios, t.y. tokios, kaip baltos iki tamsios – juodos. Patikusią rankšluosčio spalvą, nurodykite pasirinkimo skiltyje.

Užrašą ant rankšluosčio, galite rinktis iš pateiktų  variantų: Mano vienintelei!, Myliu…, Tik Tau!, Mano vieninteliam!, Kai negaliu Tavęs apkabinti, leisk bent nušluostyti!, Meilei – su meile – nuo meilės, Valentino dienos proga!  ir kt.

Medvilninio rankšluosčio dydžiai: 50×100 cm ir 70×140 cm. Tinkama rankšluosčio dydį nurodykite pasirinkimo skiltyje.

Pakuotė: rankšluostis bus apjuostas dekoratyvine juostele bei įdėtas į permatomą maišelį. Jums pageidaujant, rankšluostį galime įdėti į dėžutę. Užsakant, pasirinkimo skiltyje nurodykite įpakavimo būdą, t.y., dėžutė ar įprastas įpakavimas.

Rankšluostis, tai praktiška ir asmeniška dovana kiekvienam.

SVARBU!!! Jei netinka Jums mūsų siūlomos prekės dydis, spalva, o gal norite individualaus užrašo ant rankšluosčio, pvz., asmens vardo, tad susisiekite su mumis el. paštu, telefonu, arba naudodamiesi internetinių pokalbių programą Skype.

Papildoma informacija

Spalvos

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Sudėtis/medžiaga

Medvilnė

Įpakavimas

Įprastas, Su dėžute

Kategorijos

Skirta

, , , ,

Proga

, , , , ,

Tekstas

Būk mano dabar ir visada…, Kai negaliu Tavęs apkabinti, leisk bent nušluostyti!, Mano meilei…, Mano vienintelei!, Mano vieninteliam!, Mažuti, Tu pats nuostabiausias vaikinas!!! Myliu tave!, Mažuti, Tu pats nuostabiausias vyras!!! Myliu tave!, Meilei- su meile -nuo meilės!, Mylimajai, Mylimajam, Myliu Tave iki mėnulio ir atgal!, Myliu…, Tik Tau!, Valentino dienos proga!, Vyrui, Žmonai

Dydis

,