Vilnonis pledas „Meškos“

39,00

Natūralios vilnos pledas „Meškos“  suteiks Jums ypatingą jaukumą ir komfortą bet kuriuo metų laiku.

 

Aprašymas

Vilnonis pledas „Meškos“ išskirtinis audinys, kuris džiugina originalia išvaizda ir puikia kokybe. Jis lengvas, higroskopiškas, su puikia avių vilnos šilumos izoliacija, todėl pledas puikus sprendimas bet kuriuo metu laiku, o ypač vėsiu, drėgnu oru. Lengvas, minkštas bei šiltas pledas „Meškos“, pralaidus natūraliai oro cirkuliacijai, jis šildo, bet nesukelia šiltnamio efekto. Pasirodo, kad elastinga ir minkšta avies vilna ne tik išlaiko šilumą, bet ir normalizuoja kūno temperatūrą, užkirsdama kelią perkaitimui. Vilnos kontaktas su oda skatina kraujotaką, mažina stresą ir gerina miego kokybę. Vilna iki šiol daro mūsų gyvenimą sveikesnį, šiltesnį ir malonesnį.

Išskirtinis vilnos pledas su išaustomis nuotaikingomis avytėmis bei dailiai apsiūtais kraštais gali būti  maloni dovana Jums ir Jūsų mažiesiems!

  • Spalva: viena pledo pusė pilka, kita šviesi.
  • Pledas pagamintas iš 100% natūralios vilnos, Lietuvos gamintojo.
  • Pledo svoris – 430g/kv.m.
  • Pledo išmatavimai – 140×200 cm.

Priežiūra: vilną lengva prižiūrėti. Dėl greitos reakcijos, vykstančios jos cheminės sudėties dėka, vilna pati savaime lengvai išsivalo. Vilną išvėdinus, prakaito ar kitoks kvapas išnyksta, o skalbimą galima atidėti. Skalbiant vilnos negalima trinti. Skalbti reikia atsargiai, nes ji traukiasi ir veliasi. Vilnonį pledą rekomenduojame skalbti rankomis arba skalbimo mašina, pritaikius vilnai skalbti programą ir specialias priemones. Rankomis skalbiama nedideliame vandens kiekyje, 30°C temperatūroje. Negręžti. Nelyginti. Taip pat galimas sausas cheminis valymas.