Nuolaida
 

Žąsų pūkų (70%-pūkų, 30%-plunksnų) antklodė EXCLUSIVE, 140×200 cm

109,00

Gamintojas:

Antklodės išmatavimai:
140×200 cm
Antklodės užpildas
Pūkai ir plunksnos
Šiltumas
5
Pristatymo terminas
1-3 d.d.
 

Aprašymas

Sudėtis:

Viršutinis audinys: 100% medvilnė (tanki, nepraleidžianti pūkų)

Antklodės užpildas: 70% pūkai, 30% plunksnos

Antklodės išmatavimai: 140×200 cm

Svoris: 1 kg

 

Ši prabangi žąsų pūkų antklodė yra 100% natūralus produktas, kuri atitinka aukščiausius ekologiškumo standartus. Antklodė maloniai priglunda prie žmogaus kūno, o jos užpildas yra švelnus bei lengvas.

Pūkinės antklodės nuo žmogaus kūno pašalina drėgmės perteklių, todėl lovoje yra gerai palaikoma optimali organizmui temperatūra. Pūkai yra natūrali medžiaga. O kuo daugiau sudėtyje pūkų, tuo lengvesnis ir minkštesnis produktas.

 

APIE PŪKUS:

Seniausiai ir geriausiai gamtoje žinoma medžiaga, kuria pildydavo antklodes – vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnos ir pūkai. Jos pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis.

Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkiniai gaminiai nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Pūkų-plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.