Privatumo politika

Vienas iš didžiausių „5 dovanos“ siekių yra teikti saugias, patikimas ir vartotojams pritaikytas paslaugas. Ši privatumo politika apibrėžia, kaip „5 dovanos“ gali rinkti, naudoti ir apsaugoti jūsų asmeninius duomenis. Jeigu turite klausimų ar komentarų apie mūsų privatumo politiką, susisiekite su mumis naudodami mūsų internetinę susisiekimo formą arba rašydami pagalba@5dovanos.lt

Slapukai

Mūsų tinklapis naudoja slapukus tam, kad pagerintų jūsų, kaip vartotojo, potyrį, leisdamas „įsiminti“ jus ir jūsų individualius nustatymus.

 

Slapukai (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš tinklalapio į lankytojo kompiuterio ar mobiliojo įrenginio standžiają atmintį, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo įrenginį ir jo veiką tinklalapyje. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurią vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti tam tikros funkcijos. Juos naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba, valiuta, išsirinktos prekės ir t.t. Todėl pakartotinis apsilankymas gali būti paprastesnis ir efektyvesnis.

 

Slapukų valdymas

Standartinės naršyklės, tokios kaip „Internet Explorer“, „Mozilla Firefox“, „Google Chrome“, „Safari“ ir kt., leidžia naudoti slapukus. Jeigu nenorite gauti jokių slapukų iš tinklapių, kuriuose lankotės, galite pakeisti savo tinklo naršyklės nustatymus. Taip pat galite ištrinti slapukus, kurie jau yra jūsų asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje.

 

Jeigu jūsų naršyklėje pasirinktas nustatymas leisti slapukus „5 dovanos“ supras tai kaip sutikimą naudoti įprastus slapukus apie tai pranešdami informacine žinute tinklapio viršutinėje dalyje pirmojo apsilankymo www.5dovanos.lt tinklalapyje metu.

 

Kokiais tikslais „5 dovanos“ naudoja slapukus?

Jūsų asmeniniams nustatymams išlaikyti ir geresnės kokybės paslaugoms suteikti.

 

Jums lankantis mūsų tinklapyje, yra naudojami įprasti slapukai, kurie padeda identifikuoti jus kaip unikalų naudotoją ir įsiminti jūsų prisijungimus, kai kurias nuostatas ir pan.

 

Google Analytics

„5 dovanos“ naudojasi Google Analytics paslaugomis. Informacija sukaupiama Google Analytics slapuko apie tinklalapio www.5dovanos.lt vartojimo istorija yra perduodama į Google serverį kur ji yra išsaugoma ir apdorojama. Google naudoja šią informaciją, kad sukurtų tinklalapio vartotojų ‘portretą’, bei naudojimo ataskaitą.

 

Jūs galite atsisakyti šių slapukų įsidiegdami naršyklės plėtinį “Google Analytics Opt-out Browser Add-on”, kurį siūlo Google. Daugiau informacijos galite rasti Google analytics tinklapyje

 

Privatumo politika

“5 dovanos” įsipareigoja neatskleisti asmeninių duomenų (vardo, pavardės, prekių pristatymo adreso, telefono numerio, lyties bei elektroninio pašto adreso) tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Pirkėjo asmens duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.